Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko
Dnes je Neděle - 25.06.2017
Svátek slaví: Ivan | sv. Vilém, ct. Ivan
Zítra: Adriana | sv. Jan a Pavel, sv. Josef Maria Escrivá de Balaguer

Mgr. Radek Pátek: Musíme podpořit pracující rodiče s dětmi

Politiku beru jako službu. Patřím v KDU-ČSL k nové generaci ochotné sloužit. Rád věnuji svůj čas a služby druhým. Mojí parketou je především školství. Mnohé školské otázky, kterými se zabývám na krajské úrovni, si zaslouží parlamentní řešení. Jednotná maturita brání větší profilaci škol a rozvoji nadaných studentů a nemá návaznost na vysoké školy. Každý kraj řeší přijímací zkoušky na střední školy jinak. Náš vzdělávací systém potřebuje smysluplná pravidla a dlouhodobou vizi.

 

Nejen výchova, ale mnoho jiných témat jako důchodový systém nebo sociální záležitosti, souvisí s rodinou. Česko musí podpořit pracující rodiny s dětmi. Rodina není vyčpělé téma, je to budoucnost našeho národa. Nemám rád vytváření umělých systémů, když může fungovat ten přirozený. Soužití více generací se vyplatí ve vztazích i v ekonomice.

 

Je mi blízké environmentální myšlení. Využíváme-li přírodní bohatství, musíme se také umět postarat o to, abychom přírodu nezdevastovali. Půda bude možná v brzké době patřit k nejdražším komoditám. Měli bychom ji zachovat v takové míře a kvalitě, abychom mohli být do určité míry potravinově nezávislí na dovozech.

 

 

Přeji šťastnou volbu!

 

Mgr. Radek Pátek
kandidát do PS PČR

  

Profil kandidáta:

 

Mgr. Radek Pátek, kandidát na 2. místě kandidátky do PS PČR

- středoškolský učitel a finanční konzultant, okresní předseda KDU-ČSL Žďár nad Sázavou

 

Je mi 32 let, bydlím ve Velké Losenici na Žďársku, s manželkou Michaelou máme dvě dcery, Aničku a Rozárku.

 

V KDU-ČSL se angažuji od roku 2005. Byl jsem obecním zastupitelem a členem finančního výboru. Nyní jsem členem Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost Zastupitelstva Kraje Vysočina.

 

Veřejně se angažuji v obci a ve farnosti, pracuji s mládeží. Ve volném čase rád cestuji, jezdím na kole, čtu a věnuji se kynologii.

 

Rád vyslechnu Vaše názory a popovídám si s Vámi. Kontakt: +420 774 187 471, e-mail: radek.patek13@gmail.com 

 

 

PODPORUJÍ MĚ:

 

 


Radka Pátka znám řadu let a dobře vím, že pokud mu dáte svůj hlas, bude pracovat s plným nasazením a určitě Vás nezklame.

 

Mgr. Ing. Jan Kasal
systémový specialista

 

 

 

 

 

 

 

Volit?-Nevolit? Ale nevolit znamená dát hlas komunistům. Jste také znechuceni úrovní naší politické reprezentace? Tak tedy koho? No přece Radka Pátka. Má program, je mladý, schopný, charakterní a hlavně 100% neúplatný.

 

MUDr. Stanislav Severa

neurolog z Vysočiny, průkopník a propagátor Vojtovy metody v ČR

 

 

 

 

 

 

 


Radka Pátka jsem poznala jako mladého sympatického muže, který má blízko k sociální problematice i k naší organizaci. Myslím, že mu nejsou lhostejní lidé sociálně znevýhodnění, že je velkým podporovatelem dobrého fungování rodiny a vůbec všech hodnot, které by měl správný politik uznávat.

 

Ing. Jana Zelená
ředitelka Oblastní charity Žďár nad Sázavou