Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko
Dnes je Neděle - 25.06.2017
Svátek slaví: Ivan | sv. Vilém, ct. Ivan
Zítra: Adriana | sv. Jan a Pavel, sv. Josef Maria Escrivá de Balaguer

Náš lídr Josef Herbrych

Kdo jsem?

- starosta městyse Rokytnice nad Rokytnou

- původním povoláním stavař

- obyčejný člověk, žijící zde s vámi a znající problémy kraje

- nestraník, kandidující pod hlavičkou KDU-ČSL

 

Jak Vám mohu pomoci a co chci?

 

- pomoci udržet a vytvářet pracovní příležitosti v našem regionu

- podporuji tradiční schéma rodiny a chci zachovávat tradiční hodnoty křesťanské společnosti

- podporuji vzdělanost a budu usilovat o zvýšení zájmu mládeže o tradiční řemesla a obory

- podporuji rozvoj venkova především prostřednictvím podpory regionálních firem, živnostníků a regionálních potravin

 

 Jak můžete pomoci Vy mně? 

- ve dnech 25.- 26.10. 2013 se konají předčasné volby do PS PČR a Vy můžete svým hlasem rozhodnout, zda KDU-ČSL a já jsou pro Vás těmi, kteří by měli náš Kraj Vysočina zastupovat ve Sněmovně 

 

Ve svých 50 letech působím jedenáctým rokem ve funkci starosty městyse Rokytnice nad Rokytnou, což je obec o téměř 900 obyvatelích nedaleko Třebíče.  Jsem ženatý a s manželkou Věrou máme tři děti ve věku 24, 23 a 13 let. 

 

Mimo své oficiální povinnosti jsem jednatelem Sokola Rokytnice, členem výboru SDH Rokytnice, předsedou Mikroregionu Podhůří  Mařenky, který se může pyšnit postavením jedné z nejhezčích rozhleden v kraji na nejvyšším vrcholu Třebíčska na  Mařence, a tři roky jsem působil jako člen správní rady MAS Podhorácko. Ve volném čase k mým největším zálibám patří cestování, historie, četba a zejména hraní na kytaru, kterým se bavím ve dvou hudebních skupinách.

Funkci starosty vykonávám třetí volební období od roku 2002, dříve jsem pracoval jako referent stavebního úřadu v Třebíči a v různých pozicích ve stavebnictví, kam jsem nastoupil po absolvování Střední průmyslové školy stavební v Třebíči.

Spolupráce jak s vedením místní organizace, tak s politiky KDU-ČSL v mém dosavadním působení na postu starosty, pro mne byly i rozhodujícím faktorem při zvažování nabídky pro kandidaturu do Poslanecké sněmovny PČR ve volbách v tomto roce, které si velice vážím. Zároveň tuto příležitost vnímám jako možnost pomoci návratu KDU-ČSL tam kam patří, tedy do respektované pozice v rámci současného politického spektra. Jsem přesvědčen, že tradiční hodnoty, touto stranou prosazované, nejsou prázdnými frázemi a mnozí občané, kteří se cítí mnohdy právem zklamáni a obelháni  politickým vývojem, jsou znechuceni jejich současnou devalvací v části společnosti.  Je proto třeba dál předkládat alternativní východiska k současným problémům, diskutovat a hledat společná řešení.  Pro splnění těchto podmínek je však nutno znovu si vydobýt své místo ve Sněmovně. 

Rád zodpovím jakékoliv otázky, kontaktovat mne můžete e-mailem: josef.herbrych@gmail.com 

Své aktivity zveřejňuji na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Josef-Herbrych/576129792444883

        
s vnukem Jonáškem
 
         

hudba je mojí velkou vášní

         

jsem členem výboru SDH Rokytnice

 

 PODPORUJÍ MĚ: 


Josefa Herbrycha jsem podpořila již při jeho senátorské kampani v roce 2012. Znám ho jako nesmírně pracovitého, obětavého a slušného člověka. Obdivuji úspěšné komunální politiky, mezi které Josef Herbrych patří. Jako starosta Rokytnice nad Rokytnou svědomitě pracuje již třetí volební období. Jsem přesvědčena, že si zrovna on, na rozdíl od jiných politiků, zaslouží důvěru voličů, protože vím, že ji nezklame.

MUDr. Zuzana Roithová
europoslankyně


Josefa Herbrycha znám řadu let a vždy jsem si jej vážil nejen jako dobrého starosty, ale i člověka, kterému nejsou lhostejny problémy okresu i kraje. V minulém období jsme se všichni mohli přesvědčit, že v Poslanecké sněmovně mnoho moudrých lidí nebylo.
Jsem přesvědčen, že právě Váš hlas Josefu Herbrychovi a jeho zvolení poslancem za naši Vysočinu bude znamenat, že naše zájmy bude hájit člověk uvážlivý, poctivý a pracovitý. A to je to, co všichni moc potřebujeme.


Mgr.Ing. Jan Kasal
systémový specialista
Na dnešní rozhárané české politické scéně mi žalostně chybí odpovědnost, naslouchání a respekt k názoru voličů, solidnost a zdravý rozum. Člověk, o kterém jsem přesvědčen, že těmito vlastnostmi disponuje a hlavně je ochoten je nabídnout pro občany, se jmenuje Josef Herbrych - úspěšný starosta, charismatický člověk, pevný ve svých názorech. A nadto správný chlap, který drží slovo a výborný muzikant, který má srdce na správném místě.

 MUDr. Vít Kaňkovský
primář Centrálních operačních sálů a centrální sterilizace,
ortoped a traumatolog Nemocnice Havlíčkův Brod

 

 Být po tři volební období starostou, to je nejlepší vizitka komunálního politiky. A u Josefa Herbrycha se není čemu divit, je přímý, chlapsky věcný, charismatický a jak jsem měl možnost poznat, i rozhodný. Pokud k těmto vlastnostem přidáme jeho pracovitost a odhodlání, pak je to ideální poslanec pro náš kraj. Má můj hlas a věřím, že i mne i Vás bude dobře zastupovat v Poslanecké sněmovně.

Ing. Jaromír Kalina
výrobní ředitel a sládek Pivovaru Jihlava a.s.